SUP (Stand Up Paddleboard) jest obecnie najmodniejszym i najszybciej rozwijającym się sportem wodnym na świecie.

Jest to sport dla każdego. Nie ma znaczenia wiek czy kondycja. Aby wiosłować nie potrzebujesz wcześniejszego przygotowania fizycznego, za to ćwicząc regularnie,  poprawisz sobie sylwetkę. Sport ten może być formą lekkiego wysiłku połączonego z rekreacją lub wymagającym fizycznie treningiem. Jest to doskonała alternatywa dla ćwiczeń siłowych, naturalnie rzeźbiąca naszą sylwetkę!

SUP poprawi ci nie tylko sylwetkę, ale jest także gwarancją poprawy nastroju. To nowy sposób na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, relaks i świetną zabawę dla całej rodziny. Dzięki minimalnemu zanurzeniu i dużej stabilności możesz pływać w każdych warunkach. Pływanie na desce z wiosłem, daje możliwość dotarcia do niedostępnych wcześniej miejsc, pływając po rzekach, jeziorach i morzach.

Stojąc na desce widzisz znacznie więcej niż na przykład z kajaka. Możesz pływać samemu, ze znajomymi czy całą rodziną, poznając akweny wodne i ciesząc oczy pięknem przyrody .

Pompowane deski SUP mieszczą się w plecaku i są bardzo łatwe w transporcie. Napompowanie deski do właściwej sztywności trwa ok 10-15 minut.